Zajęcia

Super brzuch, uda, pośladki

Zajęcia ukierunkowane na spalenie tkanki tłuszczowej. Masakryczny trening tych partii ciała, na których nam najbardziej zależy. Zajęcia prowadzone są w tempie zmiennym, poprzedzone 10 minutową rozgrzewką, zakończone 5 minutowym strechingiem. Są to zajęcia wzmacniająco – kształtujące. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki – ten trening jest dla Ciebie!

Fitness 50+

To zajęcia na piątkę z plusem. Zaczynają się od rozgrzewki z prostą choreografią, następnie przechodzą do ćwiczeń ogólnorozwojowych, wzmacniających i kształtujących całą sylwetkę, kończą się zaś ćwiczeniami rozciągającymi i relaksującymi. Wykonywane ćwiczenia nie obciążają kręgosłupa, są bezpieczne a intensywność jest odpowiednio dostosowana do wieku i możliwości ćwiczącego.

Tabata

To unikalny program rozwijający wydolność aerobową i anaerobową. Podkręca metabolizm i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, jeszcze długo po zakończeniu zajęć. Ćwiczenia wykonywane są w rundach 4 minutowych, 20 sekund z maksymalną intensywnością i przerwą 10-cio sekundową oraz jedno minutową pomiędzy rundami. Całość tworzy trening interwałowy, w którym wykorzystuje się napięcia izometryczne, ćwiczenia kardio i siłowe. To trening, który daje spektakularne efekty, to marzenie każdej dbającej o sylwetkę i kondycję fizyczną osoby.

Turbo spalanie

Trening interwałowy, wzmacniający. Redukuje tkankę tłuszczową w problematycznych strefach: brzuch, biodra, uda. Systematyczna praca ujędrni ciało i wypracuje piękna sylwetkę.

Full Body Workout

Jest to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Na treningu tym będziemy wykorzystywać ciężar własnego ciała, gumy, piłki oraz dodatkowe obciążenia. Będziemy również zmieniać intensywność w zależności od wykonywanej ilości powtórzeń w serii. Naszym celem jest wzmocnienie całego ciała i wyrobienie wytrzymałości.

AREOBIK - step by step

Zajęcia oparte na poprawie wydolności
fizycznej, wzmocnieniu układu krążeniowego z wykorzystaniem kroków
fitnessowych w areobiku. Mające na celu zredukować masę ciała i poprawić
wygląd sylwetki oraz dostarczyć mnóstwa endorfin z domieszką ćwiczeń
opartych na napięciach poszczególnych partii ciała pracy w tempie
3:1,2:1,1:2,1:4,1:3.

Fat burning

Znaczy „spalanie tłuszczu”. To fitness dla ludzi, którzy
lubią tańczyć i ćwiczyć w rytm muzyki. Energiczne dźwięki nie tylko
wprowadzają w świetny nastrój, ale także pozwalają pozbyć się kalorii i
zniwelować niedoskonałości ciała.

Fun for kids

Wszytkie ćwiczenia dostosowane są do wieku i możliwości
dzieci. Wykorzystujemu do tego celu: piłki,drabinki, maty itp.
Podstawowym celem zajęć ruchowych jest dobra zabawa , oraz praca nad
usprawnieniem motoryki. Również te zajęcia dodają pewności siebie,
sprawiają radość, oraz dają poczucie partnerstwa. Są okazją do
rozładowania energii.

Step basic

Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki polegają na dynamicznym
wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia w trakcie choreografii fitnessowej.
Dzięki tym zajęciom  możesz spalić nawet 600 kcal, a ponadto wyrzeźbić i
ujędrnić uda, pośladki oraz łydki.

Pierwszy taniec

Chcecie zrobić wrażenie na gościach weselnych? Marzy Wam się zatańczenie pięknego pierwszego tańca? Przyjdźcie do nas! W zależności od Waszych upodobań i możliwości dobierzemy odpowiednią choreografię. Jeśli nie macie wybranej piosenki – pomożemy ją znaleźć. Zależy nam na tym, byście dobrze czuli się podczas pierwszego tańca!

Bikini body

To zajęcia na które fajnie przyjść z przyjaciółką. Trening jest połączeniem ćwiczeń siłowych i takich które podnoszą nam tętno. Połączenie to daje nam na koniec oprócz rozwijania danych grup mięśniowych także porządku wycisk typu cardio. Dlaczego z przyjaciółką, a to dlatego że jest zaplanowany w formie baz na 2 osoby co ma mega wpływ na waszą efektywność nutka rywalizacji i dopingu bliskiej osoby to idealne połączenie.