531 433 100

nasi TRENERZY

Tomasz Sołtys
Tomasz Sołtys
Fizjoterapeuta i masażysta z dwudziestoletnim stażem. Pasjonuję się nauką i sportem. Trenowałem wyczynowo lekkoatletykę, od 27 lat trenuję kolarstwo. Wymasuję, czyli rozluźnię, rozgrzeję, pobudzę i wyklepię Wasze mięśnie oraz doradzę w problemach z narządem ruchu. Po masażu też można mieć "zakwasy"! Rodzaje wykonywanych masaży: Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, sportowy.
Malwina Szkudlarek
Malwina Szkudlarek
Siłownia to mój drugi dom, tam czuję się najlepiej! Moją pasją jest turystyka. Gwarantuje, że pokochasz to tak samo jak ja:). Hej! Jestem Malwina i zapraszam Cię na treningi siłowe do ,,Energii”. Chętnie pomogę Ci rozpocząć i absolutnie nie kończyć przygody, która zmieni Twoje życie na lepsze. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać”.
Jadwiga Wójciak
Jadwiga Wójciak
Pasjonatka sportu. Preferuje zdrowy tryb życia i ruch na świeżym powietrzu. Uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Dba o zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję pań 50 +. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, uśmiech i wrodzony optymizm ułatwia jej kontakt z ludźmi.
Agnieszka Waligóra
Agnieszka Waligóra
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wiele stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców chce zarazić Nas wszystkich.
Jagoda Oses
Jagoda Oses
Pasjonuję się sportem od dziecka, a od 10 lat profesjonalnie gram w koszykówkę. Jestem zwolenniczką kształtowania formy i sylwetki pod każdym kątem, dlatego na moich treningach żadna część ciała nie zostanie pominięta. Poprowadzę treningi typu Full Body Workout, na których będziemy wykorzystywać własny ciężar ciała, gumy, piłki i rożnego rodzaju dodatkowe obciążenia. Będzie OGIEŃ - obiecuję!
Martyna Mika
Martyna Mika
Energiczna I pozytywna! Taka właśnie jestem. Na zajęcia zawsze wchodzę uśmiechnięta i szybko zarażę Cię swoją energią! Zadbam o to abyś podczas treningu czuła się komfortowo i bezpiecznie! Na moich zajęciach super brzuch, uda i pośladki zawsze zaskoczę Cię czymś nowym wiec nie ma mowy o nudzie! Razem damy rade pokonać wszelkie bariery! To twój czas, więc czekam na Ciebie!
Marcin Wójciak
Marcin Wójciak
Absolwent AWF Wrocław. Ze sportem związany od zawsze. Wiecznie uśmiechnięty z poczuciem humoru, potrafi zjednac sobie wiele osob. Jego wielką pasją jest piłka siatkowa, z którą związany był przez wiele lat. Obecnie instruktor ćwiczeń siłowych i korekcji wad postawy. Specjalizacja antropomotoryka.
Ania Kanecka
Ania Kanecka
Trener personalny, Instruktora fitness, treningu funkcjonalnego oraz zajęć dla kobiet w ciąży. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od pierwszej w Świdnicy drużyny kobiecej piłki nożnej na pozycji bramkarskiej. Następnie pokochała siłownie oraz Fitness. Kocha zarażać ludzi swoją energią oraz motywować i udowadniać,że każdy może przekraczać swoje granice i osiągać swoje cele i marzenia.
Natalia Kuryłów
Natalia Kuryłów
Nazywam się Natalia Kuryłów jestem dyplomowanym trenerem personalnym i pasjonatką sportów sylwetkowych. Moja przygoda z siłownia zaczęła się, gdy miałam 16 lat i trwa do dziś. Trening pod kontem rozwoju swojego ciała zdominował wszystkie inne sporty gdyż jest indywidualny i możesz liczyć tylko na siebie i ile z siebie dasz tyle dostaniesz. Tak właśnie powstał w mojej głowie pomysł o zajęciach weekendowych gdzie danego miesiąca trenujemy zgodnie z planem treningowym który zmieniam 4/5 tygodni.
Karina Adamus
Karina Adamus
Uśmiechnięta, energiczna lubi aktywny tryb życia i różne formy wysiłku fizycznego. Od najmłodszych lat trenowała piłkę siatkową i pływanie. W wolnym czasie podróżuje i wędruje po górach. Na treningach wyciśnie z Was "siódme poty". Jeżeli wydaje Ci się, że już nie dasz rady, to Karina udowodni, że się mylisz!
Dorota Gębala
Dorota Gębala
"Do odważnych świat należy !" Instruktorka zajęć fitness, która od dzieciństwa związana jest ze sportem. Przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęła sztukami walki jednak to zajęcia fitness okazały się strzałem w dziesiątkę, oraz możliwością podnoszenia sobie i innym poprzeczki. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej, nie boi się wyzwań, a swoją pasją chce zarazić innych.
Krystian Figurny
Krystian Figurny
Nazywam się Krystian Figurny. Z siłownią związany jestem od 14 roku życia. Zawsze stawiałem na zdrowy styl życia i dobry stosunek do ludzi. Jestem osoba uśmiechnięta i pozytywnie spoglądającą na świat. Jestem nastawiony na rozwój siły oraz masy mięśniowej u moich podopiecznych. Trening siłowy od zawsze był moja pasja i chciałbym zarażać tym samym inne osoby. Kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni uzyskałem kończąc odpowiedni kurs w Fit Academy. Tym samym zostałem certyfikowanym trenerem personalnym. Jeżeli jesteś zainteresowana/ny zrobieniem dobrej formy oraz zdobyciem odpowiedniej wiedzy z treningu siłowego oraz budowy masy mięśniowej to zapraszam na treningi.
Patrycja Wróblewska
Patrycja Wróblewska
Nazywam się Patrycja i jestem instruktorem Fitness, swoją przygodę z fitnessem zaczęłam kilka lat temu, pierwsze były treningi w domu dla samej siebie, po pewnym czasie stało się to moją pasją, którą chciałam się podzielić z innymi kobietami. Zaczęłam prowadzić zajęcia typu tabata,jump, fitball, trening ze sprzętem fitness jak również spokojniejsze wersje ćwiczeń wzmacniających i zdrowy kręgosłup. Zapraszam Cię serdecznie do siebie na zajęcia. Chętnie Ci pomogę osiągnąć wymarzoną figurę, która zostanie z Tobą na lata.