nasi TRENERZY

karina adamus
Karina Adamus
Uśmiechnięta, energiczna lubi aktywny tryb życia i różne formy wysiłku fizycznego. Od najmłodszych lat trenowała piłkę siatkową i pływanie. W wolnym czasie podróżuje i wędruje po górach. Na treningach wyciśnie z Was "siódme poty". Jeżeli wydaje Ci się, że już nie dasz rady, to Karina udowodni, że się mylisz!
justyna malczyk2
Justyna Malczyk
Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz certyfikowany instruktorem fitness. Ukończyła szkolenia prestiżowych szkół fitness w Polsce. W energii zapraszam na zajęcia: Piloxing, step+shape, tabata, fit mix. Podczas zajęć zarażam pasją i dużą dawką energii.
natalia_kurylow_2
Natalia Kuryłów
Jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness, zawodniczką sportów sylwetkowych - kocham sport. Przekażę Ci wiedzę którą uzyskałam od najlepszych w branży fitness. Zajęcia będą rozwinięciem Twoich umiejętności. Ty jesteś najważniejsza! To twoja godzina!. Zapraszam Cię serdecznie i pamiętaj każda z Nas jest diamentem który może zamienić się w brylant to tylko kwestia czasu.
jadwiga wojciak
Jadwiga Wójciak
Pasjonatka sportu. Preferuje zdrowy tryb życia i ruch na świeżym powietrzu. Uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Dba o zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję pań 50 +. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, uśmiech i wrodzony optymizm ułatwia jej kontakt z ludźmi.
agnieszka kwiatkowska
Agnieszka Kwiatkowska
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wiele stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców chce zarazić Nas wszystkich.
monika turzanska
Monika Turzańska
Miła, ambitna, zawsze uśmiechnięta. Miłośniczka zdrowego trybu życia. Swoją przygodę związaną ze sportem zaczęła w latach szkolnych, Fitness był, jest i zawsze będzie jej wielką pasją - dlatego właśnie została instruktorem. Jest to dla niej przeogromna radość i satysfakcja, treningi dają jej mnóstwo energii i motywacji do dalszego działania.
123
Malwina Szkudlarek
Siłownia to mój drugi dom, tam czuję się najlepiej! Moją pasją jest turystyka. Gwarantuje, że pokochasz to tak samo jak ja:). Hej! Jestem Malwina i zapraszam Cię na treningi siłowe do ,,Energii”. Chętnie pomogę Ci rozpocząć i absolutnie nie kończyć przygody, która zmieni Twoje życie na lepsze. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać”.
marcin
Marcin Wójciak
Absolwent AWF Wrocław. Ze sportem związany od zawsze. Wiecznie uśmiechnięty z poczuciem humoru, potrafi zjednac sobie wiele osob. Jego wielką pasją jest piłka siatkowa, z którą związany był przez wiele lat. Obecnie instruktor ćwiczeń siłowych i korekcji wad postawy. Specjalizacja antropomotoryka.
szkudlarek
Beata Rejek
Absolwentka wrocławskiej akademii wychowania fizycznego oraz certyfikowany instruktor fitness. Ukończyła szkolenia w zakresie zumby, zumby kids, zumby gold, zumby sentao i strong by zumba. Instruktor Pilates &zdrowy kręgosłup. W energii zaprasza na zajęcia Zumba Kids/Jump Kids.
oses
Jagoda Oses
Pasjonuję się sportem od dziecka, a od 10 lat profesjonalnie gram w koszykówkę. Jestem zwolenniczką kształtowania formy i sylwetki pod każdym kątem, dlatego na moich treningach żadna część ciała nie zostanie pominięta. Poprowadzę treningi typu Full Body Workout, na których będziemy wykorzystywać własny ciężar ciała, gumy, piłki i rożnego rodzaju dodatkowe obciążenia. Będzie OGIEŃ - obiecuję!
dominika-gaweda
Dominika Gawęda
Hej! Sport towarzyszy mi odkąd pamiętam, uwielbiam próbować swoich sił w różnych dziedzinach! Szczególnym zamiłowaniem darzę treningi ze sztangą, dlatego też serdecznie zapraszam na zajęcia Power Pump. Jestem również certyfikowaną instruktorką Pound Workout- treningu inspirowanego grą na perkusji, podczas którego można dać wyraz swojej rockowej duszy!
Marcin Szpakowski
Marcin Szpakowski
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Jako dziecko trenowałem piłkę nożną 11 lat później ze względu na problemy z kręgosłupem zająłem się naprawą moich pleców przez wrodzoną wadę dzięki czemu zdobyłem niezbędne doświadczenie by pomagać redukować ból u innych osób. Możemy również popracować nad kondycją, zwiększeniu masy mięśniowej czy też zgubieniu kilkunastu kilogramów. Zawsze staram się przekazać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do wysiłku oraz zadbać o uśmiech.
martyna mika2
Martyna Mika
Energiczna I pozytywna! Taka właśnie jestem. Na zajęcia zawsze wchodzę uśmiechnięta i szybko zarażę Cię swoją energią! Zadbam o to abyś podczas treningu czuła się komfortowo i bezpiecznie! Na moich zajęciach super brzuch, uda i pośladki zawsze zaskoczę Cię czymś nowym wiec nie ma mowy o nudzie! Razem damy rade pokonać wszelkie bariery! To twój czas, więc czekam na Ciebie!