nasi TRENERZY

trener - energia fitnes
Tomasz Sołtys
Fizjoterapeuta i masażysta z dwudziestoletnim stażem. Pasjonuję się nauką i sportem. Trenowałem wyczynowo lekkoatletykę, od 27 lat trenuję kolarstwo. Wymasuję, czyli rozluźnię, rozgrzeję, pobudzę i wyklepię Wasze mięśnie oraz doradzę w problemach z narządem ruchu. Po masażu też można mieć "zakwasy"! Rodzaje wykonywanych masaży: Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, sportowy.
123
Malwina Szkudlarek
Siłownia to mój drugi dom, tam czuję się najlepiej! Moją pasją jest turystyka. Gwarantuje, że pokochasz to tak samo jak ja:). Hej! Jestem Malwina i zapraszam Cię na treningi siłowe do ,,Energii”. Chętnie pomogę Ci rozpocząć i absolutnie nie kończyć przygody, która zmieni Twoje życie na lepsze. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać”.
jadwiga wojciak
Jadwiga Wójciak
Pasjonatka sportu. Preferuje zdrowy tryb życia i ruch na świeżym powietrzu. Uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Dba o zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję pań 50 +. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, uśmiech i wrodzony optymizm ułatwia jej kontakt z ludźmi.
agnieszka kwiatkowska
Agnieszka Waligóra
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wiele stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców chce zarazić Nas wszystkich.
oses
Jagoda Oses
Pasjonuję się sportem od dziecka, a od 10 lat profesjonalnie gram w koszykówkę. Jestem zwolenniczką kształtowania formy i sylwetki pod każdym kątem, dlatego na moich treningach żadna część ciała nie zostanie pominięta. Poprowadzę treningi typu Full Body Workout, na których będziemy wykorzystywać własny ciężar ciała, gumy, piłki i rożnego rodzaju dodatkowe obciążenia. Będzie OGIEŃ - obiecuję!
martyna mika2
Martyna Mika
Energiczna I pozytywna! Taka właśnie jestem. Na zajęcia zawsze wchodzę uśmiechnięta i szybko zarażę Cię swoją energią! Zadbam o to abyś podczas treningu czuła się komfortowo i bezpiecznie! Na moich zajęciach super brzuch, uda i pośladki zawsze zaskoczę Cię czymś nowym wiec nie ma mowy o nudzie! Razem damy rade pokonać wszelkie bariery! To twój czas, więc czekam na Ciebie!
marcin
Marcin Wójciak
Absolwent AWF Wrocław. Ze sportem związany od zawsze. Wiecznie uśmiechnięty z poczuciem humoru, potrafi zjednac sobie wiele osob. Jego wielką pasją jest piłka siatkowa, z którą związany był przez wiele lat. Obecnie instruktor ćwiczeń siłowych i korekcji wad postawy. Specjalizacja antropomotoryka.
trener - energia fitnes
Sylwia Parfieńczyk
Jestem certyfikowaną trenerką. Zawodniczką sportów sylwetkowych zdobyłam Mistrzostwo Polski w Bikini Fitness , III miejsce na Mistrzostwach Europy oraz brałam udział w Mistrzostwach Świata. Współpracuję z dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą oraz trenerem przygotowania motorycznego = kompleksową opiekę Nawet niewielki krok podopiecznego jest dla mnie ogromnym sukcesem, a z małych kroków składa się daleka podróż i zmiana na lepsze, na zawsze.
trener - energia fitnes
Ania Kaniecka
Instruktora fitness, treningu funkcjonalnego oraz zajęć dla kobiet w ciąży. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od pierwszej w Świdnicy drużyny kobiecej piłki nożnej na pozycji bramkarskiej. Następnie pokochała siłownie oraz Fitness. Kocha zarażać ludzi swoją energią oraz tym ze każdy może osiągnąć to co chce i zmienić samego siebie !:) Przyjdź a i ciebie zarażę sportem i dobrym nastawieniem.
trener - energia fitnes
Natalia Kuryłów
Nazywam się Natalia Kuryłów jestem dyplomowanym trenerem personalnym i pasjonatką sportów sylwetkowych. Moja przygoda z siłownia zaczęła się, gdy miałam 16 lat i trwa do dziś. Trening pod kontem rozwoju swojego ciała zdominował wszystkie inne sporty gdyż jest indywidualny i możesz liczyć tylko na siebie i ile z siebie dasz tyle dostaniesz. Tak właśnie powstał w mojej głowie pomysł o zajęciach weekendowych gdzie danego miesiąca trenujemy zgodnie z planem treningowym który zmieniam 4/5 tygodni.
trener - energia fitnes
Karina Adamus
Uśmiechnięta, energiczna lubi aktywny tryb życia i różne formy wysiłku fizycznego. Od najmłodszych lat trenowała piłkę siatkową i pływanie. W wolnym czasie podróżuje i wędruje po górach. Na treningach wyciśnie z Was "siódme poty". Jeżeli wydaje Ci się, że już nie dasz rady, to Karina udowodni, że się mylisz!
trener - energia fitnes
Dorota Gębala
"Do odważnych świat należy !" Instruktorka zajęć fitness, która od dzieciństwa związana jest ze sportem. Przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęła sztukami walki jednak to zajęcia fitness okazały się strzałem w dziesiątkę, oraz możliwością podnoszenia sobie i innym poprzeczki. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej, nie boi się wyzwań, a swoją pasją chce zarazić innych.