nasi TRENERZY

karina adamus
Karina Adamus
Uśmiechnięta, energiczna lubi aktywny tryb życia i różne formy wysiłku fizycznego. Od najmłodszych lat trenowała piłkę siatkową i pływanie. W wolnym czasie podróżuje i wędruje po górach. Na treningach wyciśnie z Was "siódme poty". Jeżeli wydaje Ci się, że już nie dasz rady, to Karina udowodni, że się mylisz!
123
Malwina Szkudlarek
Siłownia to mój drugi dom, tam czuję się najlepiej! Moją pasją jest turystyka. Gwarantuje, że pokochasz to tak samo jak ja:). Hej! Jestem Malwina i zapraszam Cię na treningi siłowe do ,,Energii”. Chętnie pomogę Ci rozpocząć i absolutnie nie kończyć przygody, która zmieni Twoje życie na lepsze. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać”.
agnieszka kwiatkowska
Agnieszka Waligóra
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wiele stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców chce zarazić Nas wszystkich.
jadwiga wojciak
Jadwiga Wójciak
Pasjonatka sportu. Preferuje zdrowy tryb życia i ruch na świeżym powietrzu. Uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Dba o zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję pań 50 +. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, uśmiech i wrodzony optymizm ułatwia jej kontakt z ludźmi.
oses
Jagoda Oses
Pasjonuję się sportem od dziecka, a od 10 lat profesjonalnie gram w koszykówkę. Jestem zwolenniczką kształtowania formy i sylwetki pod każdym kątem, dlatego na moich treningach żadna część ciała nie zostanie pominięta. Poprowadzę treningi typu Full Body Workout, na których będziemy wykorzystywać własny ciężar ciała, gumy, piłki i rożnego rodzaju dodatkowe obciążenia. Będzie OGIEŃ - obiecuję!
szkudlarek
Beata Rejek
Absolwentka wrocławskiej akademii wychowania fizycznego oraz certyfikowany instruktor fitness. Ukończyła szkolenia w zakresie zumby, zumby kids, zumby gold, zumby sentao i strong by zumba. Instruktor Pilates &zdrowy kręgosłup. W energii zaprasza na zajęcia Zumba Kids/Jump Kids.
marcin
Marcin Wójciak
Absolwent AWF Wrocław. Ze sportem związany od zawsze. Wiecznie uśmiechnięty z poczuciem humoru, potrafi zjednac sobie wiele osob. Jego wielką pasją jest piłka siatkowa, z którą związany był przez wiele lat. Obecnie instruktor ćwiczeń siłowych i korekcji wad postawy. Specjalizacja antropomotoryka.
dominika-gaweda
Dominika Gawęda
Hej! Sport towarzyszy mi odkąd pamiętam, uwielbiam próbować swoich sił w różnych dziedzinach! Szczególnym zamiłowaniem darzę treningi ze sztangą, dlatego też serdecznie zapraszam na zajęcia Power Pump. Jestem również certyfikowaną instruktorką Pound Workout- treningu inspirowanego grą na perkusji, podczas którego można dać wyraz swojej rockowej duszy!
martyna mika2
Martyna Mika
Energiczna I pozytywna! Taka właśnie jestem. Na zajęcia zawsze wchodzę uśmiechnięta i szybko zarażę Cię swoją energią! Zadbam o to abyś podczas treningu czuła się komfortowo i bezpiecznie! Na moich zajęciach super brzuch, uda i pośladki zawsze zaskoczę Cię czymś nowym wiec nie ma mowy o nudzie! Razem damy rade pokonać wszelkie bariery! To twój czas, więc czekam na Ciebie!
koba-ola
Aleksandra Koba
Jestem studentką 4 roku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Moją największą pasją są podróże i taniec! Na szpilkach zaczęłam tańczyć dwa lata temu i od razu się w nich zakochałam! Taniec na szpilkach daje ogromną satysfakcję, wpływa na pewność siebie i pomaga w odkrywaniu kobiecości, a efektem ubocznym jest piękne rzeźbienie sylwetki. Na zajęcia zapraszam każdą kobietę, która szuka nowych wyzwań! Niezależnie od tego, czy chodzisz w szpilkach na co dzień, czy tylko od święta, obiecuję Ci, że poczujesz się w nich bosko!
trener - energia fitnes
Tomasz Sołtys
Fizjoterapeuta i masażysta z dwudziestoletnim stażem. Pasjonuję się nauką i sportem. Trenowałem wyczynowo lekkoatletykę, od 27 lat trenuję kolarstwo. Wymasuję, czyli rozluźnię, rozgrzeję, pobudzę i wyklepię Wasze mięśnie oraz doradzę w problemach z narządem ruchu. Po masażu też można mieć "zakwasy"! Rodzaje wykonywanych masaży: Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, sportowy.
trener - energia fitnes
Sylwia Parfieńczyk
Jestem certyfikowaną trenerką. Zawodniczką sportów sylwetkowych zdobyłam Mistrzostwo Polski w Bikini Fitness , III miejsce na Mistrzostwach Europy oraz brałam udział w Mistrzostwach Świata. Współpracuję z dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą oraz trenerem przygotowania motorycznego = kompleksową opiekę Nawet niewielki krok podopiecznego jest dla mnie ogromnym sukcesem, a z małych kroków składa się daleka podróż i zmiana na lepsze, na zawsze. Zależy mi aby ukierunkować Cię (zaproponować rozwiązania, odwieść od niemądrych pomysłów) i dać odrobinę więcej motywacji pokazując lepsze jutro.
trener - energia fitnes
Jakub Staniszczak
Trener personalny, Trener Dwuboju Olimpijskiego Ekspert Ruchu - szkoła BODYWORK Instruktor treningu funkcjonalnego, Instruktor kettlebells Były zawodnik sztuk walki z 11 letnim stażem (karate, MMA, tajski boks), Doradca żywieniowy W swojej pracy podchodzę do klienta kompleksowo. Zaczynając od testów mobilności, przez wzorce ruchowe i wzmocnienie aż po trening specjalistyczny, specyficzny dla danej osoby. Chcę przekazywać bardzo dobrej jakości wiedzę, dlatego wciąż się rozwijam i uczestniczę w szkoleniach, a także czerpie wiedzę z literatury.
trener - energia fitnes
Natalia Kuryłów