nasi TRENERZY

karina adamus
Karina Adamus
Uśmiechnięta, energiczna lubi aktywny tryb życia i różne formy wysiłku fizycznego. Od najmłodszych lat trenowała piłkę siatkową i pływanie. W wolnym czasie podróżuje i wędruje po górach. Na treningach wyciśnie z Was "siódme poty". Jeżeli wydaje Ci się, że już nie dasz rady, to Karina udowodni, że się mylisz!
justyna malczyk
Justyna Malczyk
Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz certyfikowany instruktorem fitness. Ukończyła szkolenia prestiżowych szkół fitness w Polsce. W energii zapraszam na zajęcia: Piloxing, step+shape, tabata, fit mix. Podczas zajęć zarażam pasją i dużą dawką energii.
natalia
Natalia Kuryłów
W wieku 16 lat zaczęła przygodę z siłownią i zakochałam się Nigdy nie opuściła żadnych zajęć! W wieku 26 lat wyjechałam do pracy w cyrku. Pewnego dnia wzięła życie za rogi i stwierdziła, że chce pracować jako TRENER i przekazywać swoje umiejętności WAM. Zaprasza na ostre treningi!
jadwiga wojciak
Jadwiga Wójciak
Pasjonatka sportu. Preferuje zdrowy tryb życia i ruch na świeżym powietrzu. Uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Dba o zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję pań 50 +. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, uśmiech i wrodzony optymizm ułatwia jej kontakt z ludźmi.
agnieszka kwiatkowska
Agnieszka Kwiatkowska
Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wiele stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców chce zarazić Nas wszystkich.
monika turzanska
Monika Turzańska
Miła, ambitna, zawsze uśmiechnięta. Miłośniczka zdrowego trybu życia. Swoją przygodę związaną ze sportem zaczęła w latach szkolnych, Fitness był, jest i zawsze będzie jej wielką pasją - dlatego właśnie została instruktorem. Jest to dla niej przeogromna radość i satysfakcja, treningi dają jej mnóstwo energii i motywacji do dalszego działania.
123
Malwina Szkudlarek
Siłownia to mój drugi dom, tam czuję się najlepiej! Moją pasją jest turystyka. Gwarantuje, że pokochasz to tak samo jak ja:). Hej! Jestem Malwina i zapraszam Cię na treningi siłowe do ,,Energii”. Chętnie pomogę Ci rozpocząć i absolutnie nie kończyć przygody, która zmieni Twoje życie na lepsze. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać”.
marcin
Marcin Wójciak
Absolwent AWF Wrocław. Ze sportem związany od zawsze. Wiecznie uśmiechnięty z poczuciem humoru, potrafi zjednac sobie wiele osob. Jego wielką pasją jest piłka siatkowa, z którą związany był przez wiele lat. Obecnie instruktor ćwiczeń siłowych i korekcji wad postawy. Specjalizacja antropomotoryka.
szkudlarek
Beata Rejek
Absolwentka wrocławskiej akademii wychowania fizycznego oraz certyfikowany instruktor fitness. Ukończyła szkolenia w zakresie zumby, zumby kids, zumby gold, zumby sentao i strong by zumba. Instruktor Pilates &zdrowy kręgosłup. W energii zaprasza na zajęcia Zumba Kids/Jump Kids.